Krajská výstava psů Litoměřice

Zveřejněno 16.10.2021

Krajská výstava psů v Litoměřicích 
Na krajské výstavě psů v Litoměřicích naši pejsci uspěli, měli jsme z našich miláčků velikánskou radost.
Filomena Iconica Adacais Augus - třída mladých - výborná 1, vítěz třídy
Cameron ze Sadovky - mezitřída - výborný 1, vítěz třídy
Kasandra z Pánů louky - třída mladých - výborná 2 

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích

Zveřejněno 9.10.2021

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích
Pro nás obrovský úspěch na Mezinárodní výstavě psů FCI v Českých Budějovicích 
Nikina - Filomena Iconica Adacais Augus - výborná 1, CAJC (třída mladých)
Kamík - Cameron ze Sadovky - výborný 2, Res.CAC (mezitřída)
Kasinka - Kasandra z Pánů louky - velmi nadějná (dorost)
Velmi děkujeme Lucii Pavlonkové za handling Nikinky, Martě Šaflerové za handling Kasinky, Pepovi Augustinovi a Silvii Růžičkové za trpělivost a cenné rady a Janě Benešové za pomoc s logistikou a fotografování. 

 

Světová výstava v Brně

Zveřejněno 30.9.2021

Světová výstava v Brně

Na Světovou výstavu v Brně jsme se moc těšili, byť určité obavy byly - 12 500 psů za 5 dní. Byl to skutečně stres, ale naše Nikinka (Filomena Iconica Adacais Augus) byla hodnocena jako VÝBORNÁ. Považujeme to za veliký úspěch a máme z Nikinky obrovskou radost !!!!
Ze velikou pomoc, rady, podporu a předvení Nikinky moc děkujeme Pepovi Augustinovi.

 

 

Klubová výstava Praha - Džbán

Zveřejněno 25.9.2021

Klubová výstava Praha - Džbán
Kamarádi, dnes jsem nedostal ráno masíčko, dokonce ani granulky. Už jsem se bál, že jedeme na veterinu, že mi zase udělají nějakou díru do kožichu. Ale vrchní služebná vzala směr Praha, ječel jsem až do Berouna. To dělám rád a dobře a krásně a s radostí ji tím vytáčím. Nakonec mě to přestalo bavit a usnul jsem.
Na výstavě jsem služebnictvu udělal velikou radost, dostal jsem zase VÝBORNOU a další diplom, heč :-):-).
Váš Cameron že Sadovky čili miláček Kamíček.

 

Zkoušky z norování

Zveřejněno 19.9.2021

Zkoušky z norování
Dnes ráno jsem s Kamíkem vyrazil na zkoušky z norování. Při bonitaci byl hodnocen jako nadprůměrný s nadprůměrnou srstí, je to drak, ale z norování tu menší obavy byly. Kamík byl natěšený, na štěkot či klepání na noru okamžitě reagoval. Kamík je skvělý pes a ZN zvládl úžasně, na plný počet bodů a noru proletěl v super času 7 vteřin a tím má splněny podmínky k uchovnění. 
Nádhera, jsme moc šťastní a spokojeně sledujeme, jak se z malinké černé kuličky stává skvělý společník a dospělý pes.

Krajská výstava v Lounech

Zveřejněno 22.8.2021

Krajská výstava v Lounech
Louny nás přivítaly silným deštěm, který naštěstí postupně ustával a nový altán se hodil. Výstava byla venku a Kamík se uvelebil na židličce a pozorně dění sledoval.
Naši druhou výstavu jsme brali jako sbírání zkušeností a dopadli jsme velice dobře. Pan rozhodčí L. Frnčo při hodnocení Kasinku velice chválil s tím, že může být velmi úspěšná. Nikina hárala a zůstala doma. Kamík skvěle uspěl u bonitace, mj. srst byla nadprůměrně hodnocena.
Kasinka - Kasandra z Pánů louky - velmi nadějná (dorost)
Kamík - Cameron ze Sadovky - výborný 2, mezitřída 

 

Klubová výstava Starý Plzenec

Zveřejněno 1.8.2021

Klubová výstava Starý Plzenec
Na naši první výstavu jsme se opravdu moc těšili. Díky ranní průtrži mračen jsem se rozhodl, že výstavu vzdáme. Po telefonním hovoru s Pepou Augustinem jsme vzal obě holky a vyrazili jsme do 20 km vzdáleného Starého Plzence.
Podmínky byly velmi nepříjemné, naštěstí děšť ustoupil. Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat a kdy a kam jít, bylo to pro mě i pro holky něco nového. Zpětně vidím, že pořízení Nikinky jsme získali krásnou fenku, která se narodila pro výstavy a především skvělého kamaráda, který vždy ochotně pomůže a poradí. Pepa Augustin pro psíky žije, vždy má velkou radost z našich úspěchů.
Pepa perfetně odhandloval Nikinku a ta dostala výborná 1, titul CAJC a byla ing. Krejzkovou výborně hodnoce. Kasinka vyhrála soutěž dorostenců, je velmi nadějná, v hodnocení je uvedeno, že má výbornou sílu kostí, krásnou hlavu, výbornou horní i spodní linii a výborný pohyb. Paráda. 
Odjížděli jsme promočení s příměsí bláta, s cenami pro holky, z úspěchů jsme byli moc šťastní a objevili jsme svět výstav. Nikinka se ještě úspěšně zúčastnila soutěžě v odchovech.

Kasinka je doma

Zveřejněno 5.3.2021

Kasinka je doma

Naše smečka se rozrostla, dnes jsme si přivezli krásnou holčičku jménem Kasandra z Pánů  louky. Pro nás je to Kasinka, Kassie, Luční princezna, apod. Kamík s Nikinkou jí s radostí přivítali, občas pěkně zválcovali a zároveň se Kasinka velice rychle naučila lumpárnám. Zmalinké červenočerné kuličky vyrostla nádherná slečna s vlastním názorem, který nám umí dát jasně najevo. Na výstavách si už počíná jako zkušená modelka, krásně chodí v kruhu. Děkujeme chovatelce paní Martě Šaflerové nejen za Kasinku, ale i za to, že vždy velice ochotně poradí a pomůže. Jsme rádi, že jsme ji poznali a našli v ní kamarádku a spřízněnou duši.