KV Holýšov

Zveřejněno 26.2.2023

Na dnešní krajskou výstavu jezevčíků v Holýšově jsem se vydal s luční princeznou Kasandrou, mise byla velice úspěšná:

Kasandra z Pánů louky skvěle zabodovala - výsledek V1, CAC, CC a CC WUT je fantastický

o: Idor ze Strkovských sádek

m: Gája z Pánů louky

Juniorská šampionka Kasinka je a teď jen zbývá požádat o titul Šampion ČR.

Máme z naší holčičky obrovskou radost

MVP v Českých Budějovicích 8. října 2022

Zveřejněno 8.10.2022

V sobotu 8. října 2022 vyvezla Věrka Kamíčka a Kasinku na MVP  v Českých Budějovicích, výstava byla velice úspěšná, Kasinka vybojovala pro naši CHS prvního CACIBA !!!! Super úspěch !!!

Nikinku jsme nehlásili, čekali jsme hárání, ale zatím se nic neděje. Za fotky moc děkujeme kamarádce Lucce Pavlonkové a panu rozhodčímu Smékalovi za korektní posouzení.

Cameron ze Sadovky - V2, Res. CAC

Kasandra z Pánů louky - V1, CAC, BOS a CACIB

Minidovča v Mariánských Lázních

Zveřejněno 25.8.2022

Ráno nebylo masíčko, ale objevily se obojky - a vyrazilo se na cestu. V Mariánských Lázních, tam Vám bylo lidí. Kamík to hlídal na lavičce. Ale k vodě na kachny nás nevzali, asi věděli, co by se tam dělo. Zato oplatka byla super, kousek jsme všichni dostali. Další den jsme hlídali zámek Kynžvart, naše nosy našly mnoho pachů. Zato v rezervaci Smraďoch to smrdělo, prý po síře. A pochopitelně jako zvědaví jezevčíci jsme lezli i tam, kam jsme nesměli. Zato v lese - to byla pecka. Poslední den jsme se courali parkem Boheminium, zaštěkali jsme si na pejsky, koně, králíčky. A ani nevíme, jak jsme se dostali domů, prostě únava byla silnější. Vaše Nikinka, Kasinka a Kamíček. Fotky jsou ve Fotogalerii

Nová hračka - kachna

Zveřejněno 14.8.2022

Na TrioCACIB Věrka koupila našim jezevčíkům novou hračku - kačenu i peříčkami. Na cenu je lepší se neptat. 

Jezevčíkům se nová hračka líbila, tahali se o ní, především Kasinka s Kamíkem (ten vyhrával) a nechybělo výhružné vrčení. Do bojů si přimíchal i Karlík, Kamík si v jedné chvilce kachnu "vypůjčil" a to neměl dělat, Karlík váží přes 20 kg a Kamíka trochu zválcoval a nic mu neudělal. Kachna na stole - Kamík skákal jako o život a Kasinka to vzala přes židli.

TrioCACIB Praha

Zveřejněno 5.8.2022

Vyrazili jsme s Kamíkem na výstavu TrioCACIB Praha, pouze v pátek, protože v sobotu a v neděli nás čekali další povinnosti. Trošku jsme doufali ve vítězství, ale ... dostali jsme V2 a ResCAC. Kamík má úžasnou povahu, v kruhu jeho nos hledá všechny pachy ... Nevadí, jsme spokojeni.  

Národní výstava psů Klatovy

Zveřejněno 2.7.2022

Národní výstavu psů v Klatovech 2. 7. 2022 provázelo velice příjemné a slunečné počasí. Na akci se vydaly naše holky a obě vybojovaly výborné posudky. Výsledky byly opět skvělé, velkou zásluhu na nich má skvělý handling dcery Jany Benešové. A pohodové atmosféře přispělo i setkání s přáteli a kamarády. Za fotky z výstavy děkujeme Vojtovi Hájkovi. Za korektní posouzení děkujeme rozhodčímu p. Ing. Martinovi Böhmovi.

Filomena Iconica Adacais Augus - mezitřída - V1, CAC, BOS a Národní vítěz
Kasandra z Pánů louky - třída pracovní - V1, CAC
 

Pohár za juniorskou šampionku ČR

Zveřejněno 18.6.2022

Kamarádi, musím Vám něco hafnout. Páníčci na mě nezapomněli, jsou to miláčci. Prý jsem byla moc úspěšná na WUT a klubové výstavě na Konopišti a za juniorskou šampionku jsem dostala krásný pohár. Vaše Kasandra z Pánů louky

WUT 2021 - Konopiště 11. 6. 2022

Zveřejněno 11.6.2022

Na WUT 2022 a Klubovou výstavu jezevčíků jsme se moc těšili, především na klidný víkend s dcerou a našimi jezevčíky. Těšili jsme se na setkání s kamarády a doufali jsme, že si neuděláme ostudu. Víkend na Konopišti 2022 nakonec byla fantastická spanilá jízda a obrovský úspěch všech našich jezevčíků:

WUT 2022 - Konopiště11. 6. 2022

Cameron ze Sadovky o: Indigo Blue von der Drosselschmiede, m: Connie Golden Aso

Výborný - to považujeme za skvělý úspěch Kamíka

Kasandra z Pánů louky o: Idor ze Strkovských sádek, m: Gája z Pánů louky

Výborný 2/13 - skvělé hodnocení, máme velikou radost, fantazie

Filomena Iconica Adacais Augus o: Iconic Winner vom Margelchopf FCI, m: Caisy z Dvorku Čamourku

Výborný 2/6 - skvělé hodnocení, máme velikou radost, fantazie

Za přísné, ale důkladné a spravedlivé hodnocení děkujeme paní Ině Malecké z Polska. Nejvíce musíme poděkovat dceři Janě Benešové za perfektní handlig.

 

Klubová výstava jezevčíků Konopiště 12. 6. 2022 - jedním slovem FANTAZIE:

Kasandra z Pánů louky o: Idor ze Strkovských sádek, m: Gája z Pánů louky

Třída mladých - Výborný 1/14, CAJC, CCJ, KVM, BOJ, BOS

Kasinka potvrdila skvělý úspěch z Holýšova (V1, CAJC, CCJ, BOJ, BOB) a navíc je již Český junior šampion a to v den, kdy jí bylo přesně 17 měsíců.

Filomena Iconica Adacais Augus o: Iconic Winner vom Margelchopf FCI, m: Caisy z Dvorku Čamourku

Mezitřída - Výborný 1/6, CAC, CC.

Nikinka pokračovala v úspěšné cestě, od srpna 2021 má již 6 titul CAJC nebo CAC. Super holka.

Za přísné, ale důkladné a spravedlivé hodnocení děkujeme velice milé paní Jill Rhodin ze Švédska. Nejvíce musíme poděkovat dceři Jana Benešová za perfektní handlig. A ještě musíme poděkovat Aleně Vopelkové za fotky holek, museli jsme všichni pryč, abychom holky nerušily. Zvládla to výborně

 

Kasandra z Pánů louky a úspěšné ZN

Zveřejněno 21.5.2022

Naše nejmladší - tedy Kasandra z Pánů Louky dnes byla na zkouškách z bezkontaktního norování. Byla skvělá, má plný počet bodů a noru dala za 9 vteřin, to je výborný čas. Kasinko, máme z Tebe obrovskou radost.

Výstava Starý Plzenec

Zveřejněno 8.5.2022

Kasandra z Pánů louky čili Kasinka byla 8. 5. 2022 úspěšná třídě mladých na Oblastní klubové výstavě ve Starém Plzenci a získala výbornou 2.