WUT 2021 - Konopiště 11. 6. 2022

Zveřejněno 11.6.2022

Na WUT 2022 a Klubovou výstavu jezevčíků jsme se moc těšili, především na klidný víkend s dcerou a našimi jezevčíky. Těšili jsme se na setkání s kamarády a doufali jsme, že si neuděláme ostudu. Víkend na Konopišti 2022 nakonec byla fantastická spanilá jízda a obrovský úspěch všech našich jezevčíků:

WUT 2022 - Konopiště11. 6. 2022

Cameron ze Sadovky o: Indigo Blue von der Drosselschmiede, m: Connie Golden Aso

Výborný - to považujeme za skvělý úspěch Kamíka

Kasandra z Pánů louky o: Idor ze Strkovských sádek, m: Gája z Pánů louky

Výborný 2/13 - skvělé hodnocení, máme velikou radost, fantazie

Filomena Iconica Adacais Augus o: Iconic Winner vom Margelchopf FCI, m: Caisy z Dvorku Čamourku

Výborný 2/6 - skvělé hodnocení, máme velikou radost, fantazie

Za přísné, ale důkladné a spravedlivé hodnocení děkujeme paní Ině Malecké z Polska. Nejvíce musíme poděkovat dceři Janě Benešové za perfektní handlig.

 

Klubová výstava jezevčíků Konopiště 12. 6. 2022 - jedním slovem FANTAZIE:

Kasandra z Pánů louky o: Idor ze Strkovských sádek, m: Gája z Pánů louky

Třída mladých - Výborný 1/14, CAJC, CCJ, KVM, BOJ, BOS

Kasinka potvrdila skvělý úspěch z Holýšova (V1, CAJC, CCJ, BOJ, BOB) a navíc je již Český junior šampion a to v den, kdy jí bylo přesně 17 měsíců.

Filomena Iconica Adacais Augus o: Iconic Winner vom Margelchopf FCI, m: Caisy z Dvorku Čamourku

Mezitřída - Výborný 1/6, CAC, CC.

Nikinka pokračovala v úspěšné cestě, od srpna 2021 má již 6 titul CAJC nebo CAC. Super holka.

Za přísné, ale důkladné a spravedlivé hodnocení děkujeme velice milé paní Jill Rhodin ze Švédska. Nejvíce musíme poděkovat dceři Jana Benešová za perfektní handlig. A ještě musíme poděkovat Aleně Vopelkové za fotky holek, museli jsme všichni pryč, abychom holky nerušily. Zvládla to výborně

 

Kasandra z Pánů louky a úspěšné ZN

Zveřejněno 21.5.2022

Naše nejmladší - tedy Kasandra z Pánů Louky dnes byla na zkouškách z bezkontaktního norování. Byla skvělá, má plný počet bodů a noru dala za 9 vteřin, to je výborný čas. Kasinko, máme z Tebe obrovskou radost.

Výstava Starý Plzenec

Zveřejněno 8.5.2022

Kasandra z Pánů louky čili Kasinka byla 8. 5. 2022 úspěšná třídě mladých na Oblastní klubové výstavě ve Starém Plzenci a získala výbornou 2.

Nové webové stránky

Zveřejněno 8.4.2022

Hurrááá! Nové webové stránky naší chovatelské stanice Camnika Art jsou na světě. Máme z nich radost a věříme, že se Vám budou líbit. S radostí Vám zde budeme psát, co je v naší CHS nového, co dělají naši jezevčíci, průběžně budeme vkládat nové fotky a i informace z výstav. Těšíme se na Vaše názory a připomínky, které nám, prosím, napište na camnikaart@seznam.cz. Děkujeme. 

MVP v Českých Budějovicích

Zveřejněno 2.4.2022

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích

2. dubna jsme se brzy ráno vydali směrem do Českých Budějovic. Nikinku jsme museli nechat doma, začala hárat. Smůla, mohla opět zabodovat, měla ve své kategorii jen 1 soupeřku. 

Kasandra z Pánů louky to měla těžší - měla 5 soupeřek. Výsledek byl ale excelentní - výborná 1 a CAJC (druhý v řadě). Kasinka to zvládla perfektně, další fenky dostaly 1x výborná a 4x velmi dobrá.

Cameron ze Sadovky byl výborný 2, což je skvělé, Kamíček je úžasný pes s vyrovnanou a přátelskou povahou a osvědčil se i jako hlídač fototechniky.

Velice děkujeme paní rozhodčí Bc. Markétě Chodilové za korektní posouzení obou našich pejsků a krásné posudky. Paní rozhodčí byla přísná a dostat hodnocení výborná byl úspěch (nedala jich mnoho). S titulem už to byla opravdu výhra a dokladem toho, že je pejsek má správné parametry a byl adekvátně předveden.

Výlet do Budějic byl opět velice úspěšný, jsme spokojeni. Zato cestou zpět do Plzně jsme projížděli zimní krajinou. 

 

Klubová výstava v Holýšově

Zveřejněno 27.2.2022

Klubová výstava v Holýšově

Klubová výstava v Holýšově 27.2.2022 byla pro CHS Camnika Art velice úspěšná. Náš obdiv má dcera Jana Benešová, která se handlingu trošku obávala, ale zvládla to s grácií, elegancí a přehledem a na facebooku byly na její handlig velmi příznivé ohlasy a pochvaly. Navíc získala pro naši CHS Camnika Art první BOJ a BOB !!!!!!!

Kamík (Cameron ze Sadovky) - jen o pověstný psí chloupek mu unikla V1, dostal V2, Res. CAC a pak spokojeně usnul ve vozíku.

Nikinka (Filomena Iconica Adacais Augus) - stejně jako na předcházejících výstavách - opět výborná - V1, CAC, CC, CC WUT.

Kasinka (Kasandra z Pánů louky) - všechny moc překvapila a vyhrála na celé čáře - V1, CAJC, CCS, BOJ a BOB !!!!!

Poděkování patří paní rozhodčí MVDr. Katce Sviták Novozámské CSc. za posouzení pejsků. Děkujeme. Je přiloženo několik fotek a mezi nimi pohled na výsledkovou tabuli, který se neomrzí - 162-Kasinka a 165-Nikinka

DUOCACIB Brno

Zveřejněno 5.2.2022

DUOCACIB Brno 2022
Dnes jsme byli na Duocacib Brno 2022, určitě to byla velmi úspěšná výprava a naši dlouhosrstí trpasličí jezevčíci dopadli takto:
Cameron ze Sadovky - výborná 2, Res. CAC
Kasandra z Pánů louky - výborná 3/5
Filomena Iconica Adacais Augus - výborná 1, CAC, Res. CACIB
Děkujeme skvělé rozhodčí paní MVDr. Ing. Veronice Chrpové Ph.D.
Pro Kasinku to byla první velká akce, Kamík byl také úspěšný. Nejlepší byla ale Nikinka, naše malá šampiónka.

Dnešní úspěch je pro nás motivací a těšíme se do Holýšova.

Národní výstava psů v Brně

Zveřejněno 8.1.2022

Národní výstava psů v Brně
Na dnešní výstavu v Brně jsme jeli s tajným přáním. Nikince chyběl 1 titul CAJC pro získání titulu Juniorský šampión ČR.

POVEDLO SE, Nikinka dostava V1 a CAC a máme doma mladou šampiónku !!!
Filomena Iconica Adacais Augus čili Nikinka.
o: Iconic Winner vom Margelchopf FCI, m: Caisy z Dvorku Čamourku
Máme z toho úspěchu obrovskou radost a jedeme dál!
Rádi bychom poděkovali paní doktorce Silvii Růžičkové za perfektní handling a rady, Lucii Pavlonkové za podporu a Pepovi Augustinovi za držení pěstí. 
Fotky z handlingu Nikinky nemáme, raději jsme zmizeli, abychom ji nerušili. Fotky jsou pouze z nácviku se Silvií Růžičkovou.
Velkou radost jsme měli i z úspěchu Lucky Pavlonkové a jejího Edíka (Eddie Iconic Adacais Augus), který dostal V1, CAC, NV, CAC ČMKÚ, BOB!!!